راه اندازی فارم استخراج ارز دیجیتال

به علت سود دهی بالای استخراج ارز دیجیتال و فارم ماینینگ در ایران ، تقاضا برای راه اندازی فارم بسیار بالا رفته و افراد زیادی در حال سرمایه گذاری در این حوزه میباشند.

تجهیزات ماینینگ دستگاه های بسیار پر مصرف و در عین حال پر سر و صدایی میباشند. فراهم کردن و ایجاد محل نگهداری تعداد زیادی دستگاه در یکجا ، استفاده از روش های خاص برای کنترل دمای دستگاه ها و سیم کشی صنعتی پیچیده نشان از تخصصی بودن راه اندازی فارم است و ثابت میکند فارم ماینینگ احتیاج به دانش در این زمینه دارد.

البته نباید فراموش کرد که راه اندازی فارم از یک قالب خاص پیروی نمیکند و  کاملا به ابعاد محل در نظر گرفته شده ، شرایط دمایی و همچنین نوع برق موجود(که در فارم ماینینگ بدون شک باید سه فاز صنعتی داشته باشیم ، محدود کننده ما برای قرار دادن تعداد دستگاه علاوه بر ابعاد محیط آمپر برق سه فاز موجود است که در آینده بطور مفصل به آن میپردازیم.)

مشاوره راه اندازی فارم ماینر | مشاوره راه اندازی فارم ماینینگ
مشاوره راه اندازی فارم ماینر | مشاوره راه اندازی فارم ماینینگ

شرکت پاور کول با راه اندازی بیش از ده ها فارم ماینینگ در سراسر کشور موفق به طراحی فارم های استخراج بصورت کاملا بومی سازی شده و مناسب برای شرایط اقلیمی ایران شده است. فارم ها بصورت صفر تا صد توسط گروه پاور کول طراحی و اجرا می شوند.
شما میتوانید با خیال راحت کار را به متخصصان گروه پاور کول بسپارید.

پاور کول ( PowerCool )
پاور کول ( PowerCool )

پرسش های متداول

 

حداقل دستگاه برای راه‌اندازی فارم چقدر است؟

استخراج بیت‌کوین تنها با یک دستگاه و به صورت خانگی نیز ممکن است اما صرفه اقتصادی مناسبی ندارد. امروزه برای استخراج سودده بیتکوین راه‌اندازی فارم‌های صنعتی توصیه می‌گردد.

راه اندازی فارم به چه امکاناتی نیاز دارد؟

برای راه‌اندازی فارم استخراج بیتکوین علاوه بر تامین دستگاه باید فضای مناسب، دسترسی به برق و اینترنت پایدار به همراه تجهیزات خنک‌‌کننده در اختیار باشد.

شرکت پاور کول چه خدماتی برای راه‌اندازی فارم دارد؟

گروه پاور کول در تمامی مراحل راه‌اندازی فارم شامل امکان‌سنجی، تامین تجهیزات، راه‌اندازی و نگهداری فارم در کنار شماست.

چطور از خدمات شرکت پاور کول برای راه‌اندازی فارم کمک بگیرم؟

گروه پاور کول در راه‌اندازی فارم‌های صنعتی بیتکوین مشارکت می‌کند. جهت راه‌نمایی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.


به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

ما آماده پاسخگویی هستیم